KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15803494

nr 1580 3494

Alexander Rothstén (1858-1892), "Stigbergsgatan", monogramsignerad, oramad. Olja på duk, 28x25 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 20 november 2023
kl 20:43:21